Закрити всі вікна
Подiлитися екраном
Перформанс Володимира Топія
Кураторська лабораторія / Галерея в Домі Майстер Клас

Я вважала, що оскільки мої перформанси про спогади,

найкращий спосіб їхньої фіксації — у спогадах людей.
Лорі Андерсон

 

Перформанс Володимира Топія


Галерея в Домі Майстер Клас представляє останню подію першого тематичного циклу кураторської дискусії — про статус мистецького твору в умовах нематеріального художнього виробництва. На запрошення кураторського колективу Лізавети Герман та Марії Ланько до Києва приїде львівський митець Володимир Топій, щоб зробити нову перформативну роботу. Таким чином фокус розмови в кураторській лабораторії буде переміщено на тіло художника в певний момент часу як місце локалізації мистецького висловлювання й місце зустрічі його суб’єкта та об’єкта. 

Володимир Топій займається живописом та перформансом, і саме в останньому йому вдалося створити впізнавану художню мову. Його дії, переважно, працюють на деконструкцію великих наративів — ідеологічних, релігійних, культурних — через видовищну роботу із символізмом предметного світу, фізичними межами власного тіла та заданого простору. Щоправда, художник ніколи не дотримується жорсткого сценарію й віддає належне спонтанності й моментуму. 

Спеціально для простору Галереї Володимир створить новий перфоманс, у відповідь на попередні чотири проекти та існуючу експозицію.

 

Виставки
08.09 — 04.11
2016
Прогулянки із задовенням і не без моралі
арт-центр Я Галерея в Дніпрі
Смолянінов КостянтинТопій ВолодимирКinder Album Група "Група"Марія ГоїнЮрій КовальОлена Субач
Перформанс Володимира Топія
Кураторська лабораторія / Галерея в Домі Майстер Клас