народився у Львові
Закінчив Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша, відділення художньої обробки дерева
Закінчив Львівську академію мистецтв; відділення реставрації
Закінчив аспірантуру Львівської академії мистецтв, відділення мистецтвознавства, досліджує питання сакрального мистецтва
Живе та працює у Львові
Вибрані виставки
“Кактус Тимківу”, спільновиставка творчого об'єднання "Кактус", Музей Ідей, Львів
проект www.analnutria.com, арт—фестиваль “Скандальний Цех”, Львів
проект “Холодна Естетика”, фестиваль “Екле”, Ужгород
проект “НЕОДАДАНЕО”, галерея Detenpyla, Львів
перша міжнародна виставка самвидавів ZINESHOW, галерея “Тимутопіяпрес”, Львів
Практика художника, поета й мистецтвознавця-дослідника українського старовинного сакрального мистецтва знаходить своє місце поза інституційними рамками та, буквально, за межами фізичного середовища: в Інтернет середовищі у вигляді дивних й дотепних блогів/віртуальних виставок та через постійне листування з митцями та немитцями зі всього світу, кожне візуальне послання яких дещо видозмінюються після делікатного та не обов’язкового помітного “втручання” малюнків, написів або аплікацій самого Тимківа. Поєднуються ці два напрямки в третьому дітищі митця - гаражі-галереї просто на подвір’ї власного будинку митця. Саме там, в серці приватного сектору на околицях Львова Тимків час від часу виставляє листівки, графіку та “зіни” своїх закордонних віз-а-ві, а також, знімає відео для своїх віртуальних проектів.
Любомир Тимків
ПРОТИ НСХУ (поетичний маніфест)
Якщо ти художник
і інших ти сфер,
НСХУ для тебе
це “Ху” від тепер.
Так, пенсію зроблять
і честь і хвала,
та ось на плечах
не твоя голова.
І звідки ж узятись
там силам новим,
коли все гниле
віддають молодим.
Достатньо, пожило
розбещене Ню,
НСХУ час скидати
В кромешну пітьму.
Гараж на подвір'ї приватного будинку художника і поета Любомира Тимківа в районі Медової Печери відкриває власні двері для публіки тільки в теплі місяці року. Кожного сезону галерея проводить 2-3 події, де її куратор презентує проекти близьких до нього художників чи вибірки з власної колекції зінів та мейл-арту. Завдяки інтересу Тимківа до практики мистецтва поштою, програма його галереї має по-справжньому міжнародний характер – періодично він організовує персональні виставки авторів, що є його «друзями з переписки».
Любомир Тимків: “Мені подобається такий замкнений простір. Буває таке, що я відкриваю виставку і на неї взагалі ніхто не приходить. Я собі уявляю, що туди тільки мушки з вулиці залітають. І це є так само однією з граней такої альтернативної галереї. Вона зрізує певний пласт, і байджує, хто на нього подивиться, може тількі ті мушки... Воно вже живе своїм життя: ти запускаєшь процес, і кількість глядачів не впливає на нього”.