Закрити всі вікна
Подiлитися екраном

Сергій Петлюк

Андрій Ліник
CV

1981

народився в ІваноФранківську

19982000

навчався в Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника, ІваноФранківськ

20002005

навчався у Львівській національній академії мистецтв, відділення монументальнодекоративного живопису


Живе і працює у Львові

Практика
2013
Dies Irae
інтерактивна відео-інсталляція

На екрані з’являється церковний хор, який починає співати Dies Irae, коли глядач входить в активну зону проекції. Кількість хористів залежить від кількості глядачів перед проекцією. Глядач може переходити з однієї частини активної зони перед проекцією до іншої, активуючи своїм рухом наступного хориста. Щоб почути Dies Irae в виконанні цілого хору та відчути повний апокаліптичний настрій, треба перед екраном зібратися натовпом.

 

Текст художника до проекту:

 

Dies Irae - середньовічний апокаліптичний католицький твір. Написаний в часи, коли очікування і підготування до «кінця світу»  було звиклою і натуральною частиною повсякденного життя і побуту. Кінець ХХ - початок ХХІ ст., як і в «морок середньовіччя», також буяє кількістю апокаліптичних пророцтв і настроїв. Єдина різниця полягає в тому, що людина має право вибору, може вірити масовій істерії, підтримуваній і використовуваній за допомогою медіа, чи ні.

2012
Empty City (із серії urban projects)
відео-звукова інсталяція, 8' 24'' (loop)

Текст художника про проект:

 

Проекти зародилися під час резиденції в Сполучених Штатах Америки і є проектами-спостереженнями урбаністичної ситуації в малих і невеликих містах США. 

Проекти про постійну взаємодією між містом і людиною та постійну трансформації кордонів: особистих, психологічних, культурних, географічних, економічних, і так далі. В цих проектах місто показане як джерело постійних та незворотних змін, що впливають на кожну людину. Разом з тим цей проект апелює персонально до кожної особистості як до елементарної частинки процесу урбанізації, кожна з яких впливає на життя, розвиток і розуміння міста.

Проекти започаткували серію urban projects

2012
Empty City Inside Out (із серії urban projects)
двоканальна відео-звукова інсталяція, 20' (loop)

Текст художника про проект:

 

Проекти зародилися під час резиденції в Сполучених Штатах Америки і є проектами-спостереженнями урбаністичної ситуації в малих і невеликих містах США. 

Проекти про постійну взаємодією між містом і людиною та постійну трансформації кордонів:  особистих, психологічних, культурних, географічних, економічних, і так далі. В цих проектах, місто показане як джерело постійних та незворотних змін, що впливають на кожну людину . Разом з тим цей проект апелює персонально до кожної особистості як до елементарної частинки процесу урбанізації, кожна з яких впливає на життя, розвиток і розуміння міста.

Проекти започаткували серію urban projects

2012
Стирання_заповнення
одноканальна відео-звукова інсталяція, 12' (loop)

Текст художника про проект:

 

Спроба суб’єктивної обсервації ґендерних процесів в сучасному суспільстві. Проект про все більш наявне стирання меж, кордонів, оболонок.

2013
Живий пейзаж (із серії urban projects)
двоканальна відео-звукова інсталяція, 8' (loop), інтерактивна інсталяція

Текст художника про проект:

 

Проект про постійну взаємодією між містом і людиною та постійну трансформації кордонів: особистих, психологічних, культурних, географічних, економічних, і так далі. В цьому проекті, місто показане як джерело постійних та незворотних змін, що впливають на кожну людину . Разом з тим цей проект апелює персонально до кожної особистості як до елементарної частинки процесу урбанізації, кожна з яких впливає на життя, розвиток і розуміння міста.

2011
Проста демократія
одноканальна відео-звукова інталяція, 15' (loop)

Текст художника про проект:

 

Рівень свободи слова на пострадянському просторі найкраще відображає рівень демократичного розвитку суспільства. Для людей, що живуть в Україні – країні, в якій дуже добре пам’ятають, що таке тоталітаризм, в країні, де існує постійна загроза призупинення демократичних реформ, в країні з низьким рівнем освіти в суспільстві, свобода слова часто рівнозначна поняттю «демократії».