Закрити всі вікна
Подiлитися екраном

Беата Корн

Ната Попова
CV

1980

народилась в Ужгороді 

19952001

навчалась в Ужгородському коледжі мистецтв

20012003

навчалась у Львівській національній академії мистецтв на відділенні кераміки

20032011

викладає в Ужгородському коледжі мистецтв

 

Живе і працює в Ужгороді

Практика
2008
Дімці розбили серце
дерево, кераміка, мозаїка, 200х70х90 см

"Дімці розбили серце" - двометрова скульптура, що одночасно нагадує чоловічка-LEGO та зооморфний диско-бол. Всупереч технологічному зовнішньому вигляду створена вона з найбільш природних художніх матеріалів - глини та скла. Це поєднаня, за задумом художниці, відображає сучасний світ із його надшвидкостями, сверхвиробницькими потужностями та конвейерним мисленням, що має вривноважується "поверненням до першоджерел" у способі творення.

 

Робота експонувалась на виставці "Замозахват" у стінах недобудованого приватного елітного будинку в центрі Києва.

2011
Мисливець
дсп, вініл, тканина, 230х90х60 см

Традиційним прийомом художниці є гра на контрастах. Іграшковий ганчір'яний олень, що тримає у копитах рушницю, вже не здається безневинною лялькою у розмірі 3 на 2 метри й натякає, що дорослі ігри можуть мати наслідки, серйозніші за "поранення" червоною фарбою.

2013
Молочні хмари
дерево, кераміка, світлодіоддна стрічка, земля, полотно, акрил , ЩербенкоАртЦентр, Київ

Текст художниці про проект:

 

Безперервні хімічні процеси в природі залишаються непоміченими. Хмари - німі свідки земної історії. Щоденно вони пропливають повз, не зачіпаючи наших думок. А поміж тим, вони також - діти природної хімії.

Причини й наслідки циклічного обміну речовин у природі – захоплюючий процес для власної міфологізації світу. Вода, що стає парою; хмара, яка потоками крапель спадає на землю; рослини, що випаровують вологу – складові одного ланцюга, який називається біосферою. Перетворення однієї енергії в іншу наштовхує на роздуми про безперервність живих процесів, де втручання людини – цілком даремне.

«Молочні хмари» – спроба  перетворення енергетичного потоку в матеріальний. Земля, рослини, хмари – частинки гейзеру енергії, де людина – лише mcабо умовна одиниця у потоці життя. Процес материнства - одна з можливостей людини породити новий згусток живої матерії…

А згори все так же пливуть мовчазні свідки...

2013
Портрет
дсп, кераміка, пластик, лампи денного світла, земля
Майстерня
Майстерня